NABÍZÍME PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY V OBLASTI DESIGNU A ARCHITEKTURY
Sem vložte podnadpis

Nabídka grafických služeb

ceny se vždy odvíjí dle složitosti projektu konkrétního projektu

Na základě podkladů vám vypracujeme fotorealistickou vizualizaci. V průběhu tvorby probíhá komunikace se zadavatelem ohledně návrhu tak aby vizualizace vyjadřovala to co má. Ideální řešení pro developery, nebo architektonické ateliéry.

vizualizace interiéru


vizualizace exterieru


Virtuální realita a animace


Nabídka architektonických služeb

Ceny se vždy odvíjí dle složitosti konkrétního projektu. Určení ceny bude stanoveno po vyžádání cenové kalkulace k danému projektu a zaslaná ve formě cenové nabídky.

Návrh běžného interiéru

poskytneme vám poradenství při návrhu interiéru, vypracujeme 3D pohledy, 2D půdorys s rozměry, podklady pro výrobu atypických prvků a dostanete kontakty na lidi, kteří Vám návrh následně zrealizují.

Návrh luxusního interiéru

design, který uspokojí i nejnáročnější potřeby klienta. Dokonale fotorealistické zpracování, které nelže. 2D půdorys s rozměry, podklady pro výrobu atypických prvků, doporučení a odkazy kde koupit interierové vybavení. Kalkulace ceny navrženého řešení. Kontakty na lidi, kteří Vám návrh následně zrealizují. Při návrhu je poskytnuta konzultace a poradenství.

Návrh kuchyně

Navrhneme Vám kuchyň, která naplní Vaše očekávání. dostanete od nás 3D pohledy, 2D výkresy kuchyně, výkresy elektroinstalací, vody a kanalizace, cenovou nabídku a kontakt na truhláře, který Vám může kuchyň zrealizovat.

Rekonstrukce a půdní vestavby

Změna dispozičního uspořádání nebo přestavba půdního prostoru na obytný prostor. Projektové práce Vám vypracujeme kompletní včetně dokumentace pro stavební úřady

Návrh rodinného domu

vypracujeme pro Vás studii rodinného domu s neotřelým designem, který pande právě Vám a bude naplňuvat všechny Vaše požadavky.

Návrh zahrady

Navrhneme Vám zahradu Vašeho rodinného domu včetně drobné architektury jako pergoly, altánku, bazénu a treras. Návrh Vám dodáme včetně vegetace.

Kontaktujte nás

Objednáte teď, radu a návrh dostanete hned.