Nbízíme profiesionální služby v oblasti designu a architektury
Sem vložte podnadpis

Nabídka grafických služeb

ceny se vždy odvíjí dle složitosti projektu konkrétního projektu

Vizualizace

na základě podkladů vám vypracujeme fotorealistickou vizualizaci. V průběhu tvorby probíhá komunikace se zadavatelem ohledně návrhu tak aby vizualizace vyjadřovala to co má. Ideální řešení pro developery, nebo architektonické ateliéry.

vizualizace interiéru


5 500Kč

vizualizace exterieru


8 000 Kč

Nabídka architektonických služeb

ceny se vždy odvíjí dle složitosti projektu konkrétního projektu

Návrh interiéru

poskytneme vám poradenství při návrhu interiéru, vypracujeme 3D pohledy, 2D půdorys s rozměry, podklady pro výrobu atypických prvků a dostanete kontakty na lidi, kteří Vám návrh následně zrealizují.

7 000 Kč

Návrh luxusního interiéru

design, který uspokojí i nejnáročnější potřeby klienta. Dokonale fotorealistické zpracování, které nelže. 2D půdorys s rozměry, podklady pro výrobu atypických prvků, doporučení a odkazy kde koupit interierové vybavení. Kalkulace ceny navrženého řešení. Kontakty na lidi, kteří Vám návrh následně zrealizují. Při návrhu je poskytnuta konzultace a poradenství.

18 000 Kč

Návrh kuchyně

Navrhneme Vám kuchyň, která naplní Vaše očekávání. dostanete od nás 3D pohledy, 2D výkresy kuchyně, výkresy elektroinstalací, vody a kanalizace, cenovou nabídku a kontakt na truhláře, který Vám může kuchyň zrealizovat.

3 000 Kč